14 Nisan 2021 Çarşamba
DOLAR
8,1040
EURO
9,7140
ALTIN
18 °C

İstanbul'da 4.7 deprem korkuttu.

11 Ocak 16:38 sıralarında İstanbul'da olan deprem yürekleri ağza getirdi. 20 saniye süren depremde can ve mal kaybı olmadı.

Son Dakika
20 Mayıs 2020, 06:06
İstanbul'da 4.7 deprem korkuttu.

11 Ocak 16:38 sıralarında İstanbul'da olan deprem yürekleri ağza getirdi. 20 saniye süren depremde can ve mal kaybı olmadı.

Marmara Denizi'nde 4,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesinin tespitine göre, saat 16.37'de merkez üssü Marmara Denizi Silivri açıkları olan 4,7 büyüklüğünde bir sarsıntı kaydedildi.

Depremin 7,09 kilometre derinlikte oluştuğu ve 20 saniye sürdüğü belirlendi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Marmara Denizi'nde Silivri açıklarında meydana gelen 4,7 büyüklüğündeki deprem sonrası, an itibarıyla olumsuz bir ihbarın bulunmadığını bildirdi.

AFAD'ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Marmara Denizi'nde Silivri açıklarında meydana gelen deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz." denildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, merkez üssü Marmara Denizi Silivri açıkları olan 4,7 büyüklüğündeki depremin ardından olumsuz bir durumun iletilmediğini bildirdi.

İmamoğlu, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, geçmiş olsun dileklerini ileterek, şu ifadelere yer verdi:

"Meydana gelen deprem sonrası AKOM koordinasyonunda tüm ekiplerimiz görev başında. Şu ana kadar ekiplerimize iletilen olumsuz bir durum söz konusu değil. İstanbul'umuza geçmiş olsun."

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

{{ item.name }}