18 Ekim 2021 Pazartesi
DOLAR
9.2297
EURO
10.7138
30 °C

Fenerbahçenin Antalya'daki idmanını Ali Koç izledi

Süper Lig’de ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’nın Belek bölgesinde devam ettiren Fenerbahçe, sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti. İdmanlarını izlemeye Ali Koç'ta geldi.

Spor
20 Mayıs 2020, 15:55
Fenerbahçenin Antalya'daki idmanını Ali Koç izledi

Teknik direktör Ersul Yanal'ın önderliğinde gerçekleştirilen antreman düz koşuyla başladı. İstasyon çalışmalarıyla devam eden çalışmalarda, yapılan toplu çalışmaların ardından 5'e 2 oyunu oynandı. 

 Antrenmanın basına kapalı bölümünde ise taktik, hücum ve geçiş oyunları gerçekleştiği öğrenildi.

Öte yandan antrenmanı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç da takip etti. Saha kenarına gelen Ali Koç, yöneticilerden Selahattin Baki, Mustafa Kemal Danabaş ve idari menajer Volkan Ballı ile antrenmanı izlerken, bir süre de sohbet etti.

Sarı-lacivertli ekipte yeni kaleci antrenörü Marco Knoop, idmanlardaki hırsı ile dikkatleri çekiyor. Takımın Antalya'daki kampında uyguladığı farkı çalışmalar ile kaleciler üzerinde hemen etki eden Knoop, Almanya'da uyguladığı metotlar ile beğenileri topladı. Sarı-lacivertli ekipte yer alan kalecilerin kendisinden memnun olduğu gözlemlenen Knoop, havadan ve yerden yaptırdığı yan top çalışmalarının yanı sıra öğrencilerini sürekli uyararak topun oyuna hızlı bir şekilde dahil edilmesini de sağlıyor. Knoop’un sarı-lacivertli kalecilere, Türkçe olarak uyarılarda bulunması da dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

{{ item.name }}