18 Ekim 2021 Pazartesi
DOLAR
9.2297
EURO
10.7138
30 °C

(ÖZEL)AVCILAR'DA DENETİM NOKTASINDA POLİSİN YARALANDIĞI SALDIRIDA 1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Gündem
14 Ekim 2021, 00:03
(ÖZEL)AVCILAR'DA DENETİM NOKTASINDA POLİSİN YARALANDIĞI SALDIRIDA 1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

AVCILAR'da kurulan denetim noktasında polisin 'Dur' ihtarına uymayarak kaçanların olduğu araçtan ateş açıldı. Bir polisin yaralandığı saldırı sonrası şüphelilerin kaçtığı araç bölgeye yakın bir yerde terk edilmiş halde bulunurken, kimliği tespit edilen bir kişi yakalandı.
Denizköşkler Mahallesi'ndeki Dr. Sadık Ahmet Caddesi'nde denetim noktası oluşturan Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, durdurdukları araçlarda aramalar yaparken, kişilerin GBT kontrolünü yaptı. Saat 20.00 sıralarında polisin 'Dur' ihtarında bulunduğu siyah renkli otomobilin sürücüsü gaza basarak kaçmaya çalışırken, araçtan polislere ateş açıldı. Açılan ilk ateşte 'Yunuslar' olarak bilinen ekipteki bir polis memuru bacağından yaralandı. Araçtakileri durdurmak amacıyla polis de karşılık verdi. Ara sokaklara dalarak kaçan araçtakileri yakalamak amacıyla kapsamlı operasyon başlatılırken, Avcılar Emniyet Müdürü Murat Çakır da olay yerine gelerek çalışmaları yönetti. Yaralı polis hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı. Olay yeri inceleme ekipleri caddenin bir bölümünü trafiğe kapatarak çalışma yaptı.
Şüphelilerin kaçtığı araç bölgeye yakın bir yerde terk edilmiş halde bulunurken, kimliği tespit edilen bir kişi yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheli, emniyete götürülerek sorgulamasına başlanırken, diğer şüphelilerin yakalanması çalışmalar sürüyor.

Görüntü Dökümü:

Polis memurunu almaya gelen ambulans ve çevresindeki polisler
Polis ekipleri
Motorize polis ekipleri
Avcılar Emniyet Müdürü Murat Çakır olay yerinde
Yerdeki boş kovanlar
Bir görgü tanığı ile röportaj
Genel ve detay görüntüler

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

{{ item.name }}