23 Haziran 2021 Çarşamba
DOLAR
8,6475
EURO
10,339
ALTIN
497,88
30 °C

Sedat Peker soruşturması: Şüpheliler adli kontrolle serbest

Genel
12 Haziran 2021, 01:03
Sedat Peker soruşturması: Şüpheliler adli kontrolle serbest

SUÇ örgütü lideri Sedat Peker ve grubuna yönelik soruşturmada Şanlıurfa'da gözaltına alınan MİSİAD Başkanı Feridun Öncel'in de aralarında bulunduğu 3 şüpheli yurt dışına çıkmamak ve konutu terk etmemek şeklindeki adli kontrol tedbiriyle serbest bırakıldı. 
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü Sedat Peker suç örgütüne yönelik soruşturmada Şanlıurfa'da gözaltına alınan Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı(MİSİAD) Feridun Öncel'in de aralarında bulunduğu 2'si kadın 4 şüpheli Kartal'da bulunan Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi.
 
BİR ŞÜPHELİ İFADE VERMESİNİN ARDINDAN SERBEST 
Savcılık, ifade almasının ardından şüpheli A.Y. isimli kadını serbest bıraktı. Savcılık, şüpheli Feridun Öncel'i "Birden fazla kişi ile silahla yağma" suçundan diğer şüpheliler A.N.K. ve M.A. ise "Birden fazla kişi ile silahla yağmaya azmettirme" suçundan tutuklanma talebiyle sulh ceza hakimliğine sevk edildi. 

3 ŞÜPHELİ ADLİ KONTROLLE SERBEST
Anadolu Sulh Ceza Hakimliği Feridun Öncel'in de aralarında bulunduğu 3 şüpheli hakkında konutu terk etmemek ve yurt dışına çıkmamak şeklindeki adli kontrol tedbirleri uygulayarak serbest bırakılmasına karar verdi. 
 

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

{{ item.name }}