23 Haziran 2021 Çarşamba
DOLAR
8,6475
EURO
10,339
ALTIN
497,88
30 °C

Mustafa Dündar Osmangazi Meydanı

Mustafa Dündar Osmangazi Meydanı Projesi ile Bursa' ya yapmış olduğu birçok proje içinde en önemli projesi olarak yer aldı.

Genel
23 Mayıs 2021, 21:25
Mustafa Dündar Osmangazi Meydanı

Mustafa Dündar Osmangazi Meydanı Projesi sayesinde Türkiye belediyeciliğinde de farklı bir bakış açısı kazandırdığı söylenen ve alanında ön plana çıkan projede bir çok detay dikkat çekti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum özellikte otoparkın bu projeyi çok değerli kıldığını söyler iken, Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar Osmangazi Meydanı Projesi bu alanda çok önemli bir kentsel dönüşüm projesi sunmaktadır.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar  Osmangazi Meydanı Projesi ile bir dizi açılış ve temel atma programları için Bursa’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a hem projeye vermiş oldukları desteklerden hem de Osmangazi Meydanı şantiyesine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkürlerini sundu.

Mustafa Dündar  Osmangazi Meydanı Bursa için çok değerli ve önemli bir proje olduğuna vurgu yapan Bakan Kurum, projenin hiçbir kar amacı gözetilmeden tamamı ile Bursa'nın ihtiyaçları düşünülerek oluşturulduğuna da dikkatleri çekti.

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

{{ item.name }}