14 Nisan 2021 Çarşamba
DOLAR
8,1040
EURO
9,7140
ALTIN
18 °C

(ÖZEL) KAĞITHANE'DE ARAÇTAN EL ALETİ TAKIM ÇANTALARINI ÇALAN 3 HIRSIZ KAMERADA

Son Dakika
07 Mart 2021, 15:05
(ÖZEL) KAĞITHANE'DE ARAÇTAN EL ALETİ TAKIM ÇANTALARINI ÇALAN 3 HIRSIZ KAMERADA

Haber: Hasan YILDIRIM Özgür EREN / İSTANBUL DHA

Kağıthane'de sabaha karşı otomobil ile sokağa gelen üç hırsız, hafif ticari araçta bulunan üç takım el aleti çantasını alarak kayıplara karıştı. Hırsızlık anı ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Olay Çağlayan Mahallesi'nde Pazartesi sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otomobil ile sokağa gelen kapüşonlu üç hırsız, etraf kontrol ettikten sonra gözlerine kestirdikleri hafif ticari aracın yanına yanaştı. Bir kişi aracın kapısını açmaya çalışırken diğerleri de gözcülük yaptı. Kısa sürede hafif ticari aracın kapısını açan hırsız, araca girerek üç takım el aleti çantasını alarak arkadaşlarına verdi. Hırsızlar geldikleri otomobile binerek olay yerinden ayrıldı. 

HIRSIZLAR KAMERADA

Yaşanan hırsızlık anı güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, otomobil ile sokağa gelen üç hırsızın etrafı kontrol etmesi daha sonra bir kişinin hafif ticari aracın kapısını açması görülüyor. Kapıyı açan hırsız içeri girerek üç takım el aleti çantasını alarak arkadaşlarına veriyor. Hırsızlar çaldıkları çantalarla geldikleri otomobile binerek olay yerinden ayrılıyor. Güvenlik kamerası görüntüleri ile polise başvuran araç sahibi, hırsızların bulunmasını istiyor.

Görüntü Dökümü:GÜVENLİK KAMERA GÖRÜNTÜSÜ

Otomobilin sokağa gelmesi

Hafif ticari aracın yanında durmaları

Araçtan çıkan üç kişinin etrafı gözetlemesi

Bir kişinin aracın kapısını açması

Hafif ticari araçtaki değerli malzeme çantalarının alınması

Hırsızların geldikleri otomobille kaçmaları

Genel ve detaylar

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

{{ item.name }}