1 Aralık 2022 Perşembe

Bursa'nın En İyi Koleji

Bursa'nın En İyi Koleji olan Bursa Nilüfer bölgesinde bulunan Akademik Koleji, eğitime çağdaş ve inovatif yaklaşımlarıyla yeni bir boyut kazandırarak ‘Öncü Eğitim’ modelini öğrencileri ile buluşturuyor.

Eğitim
24 Kasım 2022, 16:13
Bursa'nın En İyi Koleji

Bursa'nın En İyi Koleji  Akademik Koleji uluslararası geçerliliği olan bir eğitim modeli ile ülkemizin gençlerini dünya standartlarına ulaştırmayı hedefleyen Bursa’nın En İyi Koleji Akademik Koleji, teknolojik ve multi lingual (Çok Dilli) eğitim programları ile nitelikli bir yeni nesil yetiştirmeyi hedefliyor. Dünyada bilinirliği en yüksek kalite yönetim standardı IS0 9001 ve ISO 9002 uluslararası sertifikaları ile eğitimde kalite yönetim sisteminin gerekliliklerini yerine getirdiğini ispatlayan Bursa'nın en iyi koleji Akademik Koleji, nitelikli idareci ve öğretmen kadrolarıyla eğitimde fark yaratmaya devam ediyor.

Genel olarak eğitim, bireyin; bedensel, duygusal, zihinsel olarak sahip olduğu donanımlarını belirlenen amaç doğrultusunda sürekli geliştirmesidir Doğru bilgiye sahip olmak, davranışları olumlu geliştirmek yolunda atılan adımların her biri eğitimin temelini oluşturmaktadır. İsteyerek ya da kasıtlı olarak nitelikli değişimler geçirmek eğitimin bir parçası olarak tanımlanmaktadır.  Bu noktada Bursa’nın En İyi Koleji Akademik Koleji, tecrübeli eğitim kadrosu ve nitelikli öğretmenleri ile evrensel değerlere sahip öğrenciler yetiştirmeye devam ediyor.

Dijital Eğitim Modeli 4,0 ile uyguladığı benzersiz eğitim metotlarıyla Bursa'nın en iyi koleji  Akademik Koleji, yeniliğe açık ve uyum sağlayan, problem çözme becerisine sahip, etkili reel ve sanal iletişim zekası geliştirmiş, büyük verileri güncel teknoloji ile analiz edebilen ve aynı zamanda yöneten nitelikli öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyor. Verimli kampüs olanakları ve etkili ders dışı sportif, sanatsal, bilimsel etkinlikleriyle daima öğrencinin yetkinleşmesini hedefleyen Bursa'nın en iyi koleji Akademik Koleji bu alandaki çalışmalarıyla da yetenek keşfini öğrencileri ile buluşturuyor.

Hem aileler hem de öğrenciler için kaliteli farklı bir eğitim modeli sunan Bursa’nın En İyi Koleji Akademik Koleji, yetiştirdiği öğrencilerin sınavlarda gösterdiği başarı performansıyla eğitim vizyonunu hayata entegre etme konusunda emin adımlarla ilerliyor. Ülkemizde özellikle son yıllarda kendini gösteren eğitimdeki noksanlıklara bir çözüm olarak elini taşın altına koyan Bursa'nın en iyi koleji  Akademik Koleji sunduğu tüm imkanların yanı sıra, eğitim ücreti konusunda da ailelere nefes aldıran bir eğitim anlayışı uyguluyor. Bursa Nilüfer bölgesinde en çok tercih edilen eğitim kurumu olmayı başaran Akademik Koleji anaokulu,ilkokul,ortaokul ve lise eğitiminde hizmet vermeye devam ediyor.

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

{{ item.name }}