1 Aralık 2022 Perşembe

Dolap 6 yaşında

Ekonomi
04 Ekim 2022, 12:03
Dolap 6 yaşında

İkinci el kıyafet online alışveriş uygulaması Dolap, 6’ncı yaşını kutluyor. 5 ana kategoride binlerce marka ve yüz binlerce ürünün yer aldığı uygulamada günlük 50 binden fazla alışveriş yapılıyor. 6’ncı yaşına 40 milyondan fazla üye sayısı ile giren uygulamanın yenilikleri arasında kapıdan kargo alımı ve esnafa kargo bırakma, biriken puanların Dolap’ta değerlendirilebilmesi ve müşteri temsilcilerinden canlı destek gibi özellikler bulunuyor.

Bundan böyle kullanıcılar sattıkları ürünleri alıcıya ulaştırmak için bir kargo şubesine kadar gitmesine gerek kalmayacak. Dolap satıcıları ürünlerini yeni alıcılara ulaştırırken kargo firmalarına giderek gönderim sağlayabilecekleri gibi isterlerse evlerinden kapılarına kadar gelen kargo çalışanına isterlerse anlaşmalı esnafa bırakma imkanına sahip olacak.

BAKİYELER ÖDÜLLERE DÖNÜŞTÜRÜLEBİLECEK

Uygulamanın yeni özelliklerinden olan Dolap Club ile kullanıcılar Dolap'ta gerçekleştirecekleri işlemler sonucunda puanlar toplayarak avantajlar kazanacak ve bu puanları Dolap'ta ödüllere dönüştürerek kullanabilecek. Her satış puana dönüşürken satılan ürünün kargo ücretinin de ödenmesi puan kazanma yolları arasında bulunuyor.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNDEN CANLI DESTEK

Kullanıcılar daha önce sipariş süreçleri ile ilgili tüm sorularının yanıtlarını  asistan DODO ve ‘En Çok Sorulan Sorular’ bölümünden alabiliyordu. Dolap’a eklenen yeni özellik ile kullanıcılar tüm sorularına direkt olarak canlı sistem üzerinden temsilciler ile iletişime geçerek alabilecek. 

Uygulamanın günlük ziyaretçi sayısı 1,5 milyonu geçerken, platformda her ay 800 binden fazla kişi aktif olarak alışveriş yapıyor.

 

 

Yorumlar (0)

Hiç yorum yapılmamış.

Yorum Yap

{{ item.name }}